INION talk #3 : Tereza Lerch Davídková // Zdraví ženy

Třetí díl našeho podcastu “INION talk” je na světě. Natáčíme ho se zajímavý lidmi z oblasti podnikání a byznysu v našem kraji.

Tereza Lerch Davídková se pod značkou Zdraví ženy stará o ženy v Karlovarském kraji. O to, aby se cítily dobře v každém věku. Zdraví ženy pro ní není jen podnikáním, ale hlavně posláním.

V podcastu se přesvědčíte o tom, že podnikání nemusí být na plný úvazek, že není potřeba obětovat mu veškerý svůj čas a energii. Ba naopak, Tereza je přesvědčená, že podnikání má být především radost a dá se dělat udržitelně.

Tereza věcem dala čas, na všechno si přicházela postupně a do svého podnikání vnáší “ženskou energii”, která ve světě plné mužské energie, zoufale chybí.

Během natáčení jsme se bavily i o novém Terezy počinu – knížce Zdraví ženy, jejíž křest proběhl v září. Je výsledkem pětileté práce a Tereza jejím prostřednictvím sdílí svoje zkušenosti porodní asistentky a osobní příběhy, které ji formovaly. Je to kniha pro ženu v každém věku a získat ji bude možné na e-shopu Zdraví ženy.

Bylo to pohodové povídání a je radost sledovat příběhy inspirativních lidí jako je Tereza.

Hezkou podívanou a dejte nám vědět, jak se vám podcast líbil.

Terezy doporučení:

V podnikání : 

Dělat to, co nás baví. Být o krok napřed před konkurencí, sledovat trendy a neustále zkvalitňovat svoje produkty či služby.  

Zdroj inspriace: 

Lucie Kolaříková a její Učebnice sebelásky (Protože sebeláska je důležitá, pokud chce být člověk šťastný a úspěšný.)

Poselství: 

Pro udržitelný svět a budoucnost je důležité hledat rovnováhu mezi mužskou a ženskou energií.